O FIRMIE

   Jesteśmy polską firmą zajmującą się produkcją elektrycznych ekspozytorów obrotowych i szklanych tablic magnetycznych. Nasze produkty są unikatowe, stworzone od początku do końca przez nas w Polsce. Wiele elementów wykonywanych jest ręcznie z dużą precyzją i dbałością o jakość i wygląd.

   Nasze ekspozytory znajdują bardzo szerokie zastosowanie w prezentacji towarów w sklepach każdej branży, w cukierniach, na wystawach handlowych i targach, w muzeach i galeriach, w firmowych działach promocji i w wielu innych miejscach. Wykorzystywane są do kręcenia filmów reklamowych i robienia fotografii produktowej.

   Prowadzimy również wynajem ekspozytorów obrotowych dla firm i osób, które potrzebują takie urządzenie tylko na kilka dni - na targi, eventy i inne okazje.

 

Auto serwis

48 692 764 333

   Niezbędnymi dodatkami do tablic magnetycznych są oczywiście magnesy, a te wykorzystywane do tablic szklanych muszą być wyjątkowo silne. My stosujemy magnesy neodymowe, które przyklejamy do ekologicznych wycinanych i grawerowanych laserowo elementów z naturalnego drewna nasączonego wysokiej jakości olejem lnianym, który pięknie podkreśla usłojenie drewna i wzory.

Elektryczny ekspozytor obrotowy do prezentacji przedmiotów do 5 kg

MAGNALA.PL

   Szklane tablice magnetyczne MAGNETINA są odpowiedzią na poszukiwanie rozwiązań łączących estetykę z funkcjonalnością wnętrz. Kierujemy swoją ofertę do domów, biur, restauracji i innych miejsc, w których estetyka i organizacja pracy są istotnymi czynnikami poprawiającymi samopoczucie, stymulującymi kreatywne myślenie oraz wspierającymi wydajność.

   Tablice magnetyczne MAGNETINA charakteryzują się tym, że mają wbudowane wewnętrzne silne magnesy neodymowe. Dzięki takiej konstrukcji można do tablicy przymocować drobne elementy stalowe np. spinacz, klucz, moneta lub słabe magnesy, które nie trzymają się szklanych tablic. Oprócz tych punktów z magnesami tablice są magnetyczne na całej swojej powierzchni tak jak inne standardowe tablice.

Innowacyjna szklana tablica magnetyczna z wewnętrznymi magnesami neodymowymi
Ekologiczne magnesy do tablic

Pełną ofertę produktów znajdziesz w naszym sklepie >

www.magnetina.com

Sklep internetowy:   www.magnetina.com

KONTAKT Z NAMI:

 

     biuro@magnala.pl

 

     +48 796 909 686

 

     +48 692 764 333

MAGNALA Sp. z o.o.

 

Dobków 19c

 

98-105 Wodzierady

 

NIP 8311636543

SZKLANE TABLICE MAGNETYCZNE

OZDOBNE MAGNESY NEODYMOWE

EKSPOZYTORY

OBROTOWE