O FIRMIE

   Jesteśmy polską firmą zajmującą się produkcją elektrycznych ekspozytorów obrotowych. Nasze produkty są unikatowe, stworzone od początku do końca przez nas w Polsce. Wiele elementów wykonywanych jest ręcznie z dużą precyzją i dbałością o jakość i wygląd.

   Elektryczne ekspozytory obrotowe znajdują bardzo szerokie zastosowanie w prezentacji towarów w sklepach każdej branży, w cukierniach, na wystawach handlowych i targach, w muzeach i galeriach, w firmowych działach promocji i w wielu innych miejscach. Wykorzystywane są do kręcenia filmów reklamowych i robienia fotografii produktowej.

 

Auto serwis

48 692 764 333

   Oprócz ekspozytorów zajmujemy się również produkcją ekologicznych magnesów ozdobnych. Magnesy wykonane są z naturalnego drewna olchowego nasączonego wysokiej jakości olejem lnianym, który pięknie podkreśla usłojenie drewna i wzory. Za pomocą lasera wycinamy kształty i grawerujemy wzory. Od spodu przyklejamy silne magnesy neodymowe, dzięki czemu magnesy można "przyklejać" nawet do szklanych tablic magnetycznych.

Elektryczny ekspozytor obrotowy do prezentacji przedmiotów do 5 kg

MAGNALA.PL

Ekologiczne magnesy do tablic

Pełną ofertę produktów znajdziesz w naszym sklepie >

www.magnetina.com

Sklep internetowy:   www.magnetina.com

KONTAKT Z NAMI:

 

     biuro@magnala.pl

 

     +48 796 909 686

 

     +48 692 764 333

MAGNALA Sp. z o.o.

 

Dobków 19c

 

98-105 Wodzierady

 

NIP 8311636543

OZDOBNE MAGNESY NEODYMOWE

EKSPOZYTORY OBROTOWE